OOTD: SMILE

      V minulom ootd príspevku som písala o šírení lásky a že šíriť lásku sa dá aj iným spôsobom. Písala som tam, že by som sa chcela viacej na svet usmievať a úsmevom možno spríjemniť deň aspoň jednému človeku. To som ešte nevedela, že aj moje pózovanie môže vyčariť úsmev na tváry. 

(toto je môj jam)
      Na fotenie sme si vybrali miesto veľmi blízko hlavnej cesty a keďže bolo ráno o autá núdzu nebolo. Ak ste sa na verejnosti fotili len tak pred nejakou stenou len v svetri keď ľudia vonku nosia bundy, tak viete, že nechápavé pohľady sú bežné. Už to moc neriešim. Ale ešte sa mi nestalo, že by to niekoho rozosmialo. Ako som tam stála, ľudia v autách stojacich v kolóne si ma pekne obzerali a nejeden človek sa usmial. Popravde, nerozumiem prečo. Na ich mieste by som iba neveriacky krútila hlavou. Ja som mala fotky a oni videli človeka čo sa na ulici prezúva z tenisiek do lodičiek na začiatku studeného marca len aby mohlo vzniknúť toto.

      Čo sa týka outfitu, je veľmi jednoduchý. Chcela som Ti ukázať ako sa dá z obyčajného look-u rýchlo vytvoriť niečo spoločensky vhodné a elegantné. Tenisky som vymenila za lodičky a pridala som výrazné náušnice, ktoré robia z obyčajného pánskeho svetra niečo viac.


tenisky/nikeAirForeLow lodičky/forever21 sukňa/newYorker sveter/thrifted náušnice/C&Asix


Dostali ste niečo pekné na MDZ?


Komentáre

 1. Ten kabát je úžasnýýý:D. A celkově se ti tenhle outfit moc povedl:). Jinak ty nechápavé pohledy taky už moc neřeším...:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pekný jednoduchý outfit, ale čo ma viac zaujalo je tá zaujímavá grafika okolo fotiek a na fotkách :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. milujem milujem milujem! zelenu so sivou a tie topanky! <3
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Outfit se mi líbí mnohem víc s lodičkama, moc ti ale sluší obě varianty :)

  Praguetales

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Aj mne sa to viac páči s lodičkami :) jednotlivé kúsky sú veľmi pekné :)
  The Noela

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Určite sa mi to viac páči s lodičkami, no ani s tými teniskami to nie je vôbec katastrofa :) Tie pohľady ľudí si viem predstaviť, neviem, prečo si ešte nezvykli na blogerov :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja som tiež za ten elegantný. A ten sveter vyzerá super na tebe, mne by asi vôbec nepasoval.:( Inak pohľady sú klasika, ale ja mám po tých rokoch pocit, že to už ľudia až tak neriešia, ako to riešili pred 5 rokmi, keď som začínala alebo to už vôbec nevnímam. :)

  Lily of the valley / Svet Podľa Konvalinky

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Miluji eleganci, takže outfit Ti velmi sluší, je vážně krásný :-) Mně se to docela líbí i s těmi teniskami, vypadá to originálně a myslím, že teď je to vůbec letos v kurzu nosit tenisky k sukním :-)!

  voguetheresa.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tohle je naprosto skvělý! Hrozně se mi líbí ta asymetrie mezi sukní a svetrem. Jinak kabát je naprosto luxusní, miluju tyhle ,,starodávně" střižený kabáty :)

  Karolína & Maličkosti ze života

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)