OOTD: GRANNY'S SHIRT

_____________________________________________________________
   Po nejakom tom vydýchnutí som späť. Bolo toho veľa a nejak sa mi do blogovania  nechcelo. Ale už mi to začalo chýbať a preto som sa rozhodla, že hoci toho teraz bude ešte viac, tak čas na aspoň jeden príspevok týždenne si nájdem.
   Rozmýšľala som o čom by som Vám napísala, ale v  poslednej dobe mám pocit, že ma kreativita opúšťa. Možno aj preto som sa stránila tomuto jemne kreatívnemu miestu.
   Kreativita, nekreativita chýba mi to. Hlavu mám plnú myšlienok o lete a to ešte len začala jar. "Kde si idem hľadať brigádu a kde zoženiem peniaze na to všetko čo chcem podniknúť, kedy stihnem oddychovať a užívať si ničnerobenie keď chcem toho toľko stihnúť".  Struggle asi každého študenta.





_____________________________________________________________
    Dnes sa vraciam s niečim čo ma moc baví a to ootd posty. Po celkom dlhej dobe som sa postavila pred objektív a na moje počudovanie to nebolo až také zlé. (posúď sám) Vietor si robil svoje a preto moje vlasy tancujú na skoro každej fotke.
    Pripomína Ti tá košeľa, babkinu košeľu? Mne bolo povedané, že veľmi. Okej súhlasím, možno trochu, ale ja som sa do nej zamilovala. Krásne farby, zaujímavý vzor a príjemný materiál. Určite ju nevidíš naposledy.




Už aj Ti chystáš plány na leto?


Komentáre

 1. Ta košile je fakt skvělá, úplně můj styl!

  Praguetales

  OdpovedaťOdstrániť
 2. aaaa milujem toto celé ako to je! <3 ja zatial tiez planujem leto a vobec neviem kde na to všetko zoberiem :D snad nam to vyjde!
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tento outfit naozaj milujem. Úplne môj štýl! Na leto už mám tiež veľa plánov a tiež rozmýšľam, ako to celé stihnem, kedy budem oddychovať a akú brigádu si nájdem :)

  THE EFFLORESCENCE GIRL

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mne táto košeľa nepripomína tú babkinu, ale musím povedať že hociktorá babka, ktorá by si ju obliekla by bola riadna šéfka! :D Každopádne tebe pristane aj po farebnej stránke, celá v nej žiariš to je super ja milujem farby! :) Tiež sa mi páči ako si tento post a fotky upravila je to zaujímave a dodá to fotkám šmrnc ;)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc pekný kúsok, úplne v tejto košeli žiariš :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)