I DON'T KNOW

Ako ste si mohli všimnúť mám veľký problém s pravidelnosťou. Myslím si, že za to z malej časti môže aj moja puntičkárska povaha, ktorá sa neuspokojí len tak s hocičím. Povedala som si, že moje príspevky musia mať akú takú hodnotu. Či už ti nejak pomôžu, ukážu niečo nové alebo donútia zamyslieť sa nad niečím. A tu prichádza paradox v podobe toho príspevku. Zistíš tu niečo nové? No, teoreticky áno. Stále je toto miesto mojím jemne verejným denníčkom a nie všetko tu je a bude len edukatívne.

Posledný mesiac bol C R A Z Y!! Doslova a do písmena. Veľa vecí, málo času. Ako vždy je problém čas. Dobiehal ma a skákal mi denno-denne po pätách. Tak nejak dúfam, že po tomto týždni sa aspoň niečo ukľudní a už sa pomaly začnem dostávať do tej letnej, voľnej nálady.
A moje prognózy na najbližší mesiac?
Jún nebude oddychový. To viem už teraz. Každý víkend iná akcia, iné mesto.
 • Rozhodla som si nájsť si inú brigádu, čiže mi držte palce
 • Chcem podstúpiť nejakú jarno-letnú očistu tela
 • Musím svoj čas míňať viac rozumne a obmedziť YT. Radšej nech tie filmy pozerám
 • Síce som si povedla, že po MS Slovenska v hiphope by som si rada dala trochu pauzu od trénovania, pretože poznáš ten ponorkový pocit keď aj to čo tak miluješ ti začína liezť trochu hore krkom. No neviem či mi táto pauza vide, pretože sú akcie kde určite chcem byť. Ale ako sa už poznám, po týždni bez tanca budem stratená a je po ponorke
 • Začnem si plánovať leto. Kde určite chcem ísť, kedy budem brigádovať a všetky tieto drobnosti
 • A v neposlednom rade sa budem v júni venovať viac sebe. Celkom som zanedbávala moje potreby a túžby. Musí sa to zmeniť

Tu mal môj výklad skončiť, ale po dnešnom dni už životu neverím, neverím že v ňom existuje spravodlivosti, že dobro vyhráva nad zlom a neverím tomu, že tam hore je niekto, niečo čo chce pre nás len to dobré. Ach, po toľkých rokoch som sa konečne zobudila z môjho sna.
Nechcem aby tento príspevok končil tak nihilisticky a pochmúrne. A keďže týchto pár slov píšem už tri dni, dnes je deň kedy mi život pod nohy nehodil polená, ale inteligentný ľudia mi ukázali, že sa treba postaviť a cestovať. Cestuj, spoznávaj nových ľudí, nové kultúry a ako človeka ťa to neskutočne obohatí. Tak táto myšlienka sa mi viacej páči na záver tohto textu.
Máš mi poradiť nejaký dobrý film (nie komédiu) čím môžem zamestnať moje myšlienky?


Komentáre

 1. Film Eternal sunshine of spotless mind.. :)
  Haha, cítim to podobne, tiež by som mala obmedziť ten YT, momentálne sa mi to aj darí, keďže sa učím na maturity.
  Maj pekný jún aj leto. :)

  ethical vibes / blog instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Můj červen bude asi docela hektický, jelikož zkouškové is here a to neznamená vůbec nic dobrého :D Nicméně doufám, že ti všechno vyjde tak, jak máš v plánu :)

  Praguetales

  OdpovedaťOdstrániť
 3. https://www.csfd.cz/film/310096-vedlejsi-ucinky/prehled/
  https://www.csfd.cz/film/230480-vymena/prehled/
  https://www.csfd.cz/film/257071-zmizeni/prehled/
  https://www.csfd.cz/film/236586-sedm-zivotu/prehled/
  https://www.csfd.cz/film/257240-spravci-osudu/prehled/ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja mám s pravidelným publikovaním článkov taktiež obrovský problém a tiež som puntičkár ako ty a občas ma to doháňa k šialenstvu :D.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)