PARFUMÉE REVIEW

“No elegance is possible without perfume. It is the unseen, unforgettable, ultimate accessory.”
 – Coco Chanel

S týmto citátom súhlasím. Neviem prečo, ale parfum je neoddeliteľná súčasť mňa. Už od mala túži, že raz budem mať doma poličku s tými najikonickejšími parfumami. Zatiaľ v tomto študentskom veku sa mi nechce míňať hory-doly na drahý parfum a keďže som dostala možnosť užiť si dokonalú vôňu za pár korún neodolala som.


Chcela by som Ti predstaviť parfum od FM Group. (FM- Frederico Mahora)
Ide o značku, ktorá sa snaží priniesť ikonickú vôňu ľuďom, ktorý nechcú míňať veľa na drahý značkový parfum. Nejde o žiadne fake či napodobeniny. Táto značka sa inšpiruje vôňou luxusných parfumov a snaží sa vytvoriť identickú vôňu. Jediné čo má parfum od FM Group spoločné s tým luxusným je vôňa.
V ponuke majú veľké množstvo parfumov, ktoré nájdeš na tejto stránke https://www.parfumylacno.sk/
Prečo sú také lacné?
No, pri výrobe parfumu je veľa atribútov, ktoré ovplyvňujú jeho finálnu cenu ako je: značka, meno parfumu, marketing, reklama a taktiež aj flakoń. Keďže parfumy od FM Group používajú jednoduchý flakón, nekupujete si meno a ani značku a taktiež neplatíte za reklamu cena je nízka a platíte hlavne za obsah.

Ja som si vybrala parfum, ktorý má byť podobný parfumu od CHRISTIAN DIOR - J’adore. A aby to nebolo len také basic sú do neho pridané aj feromóny. A ak si nevieš vybrať radi ti poradia https://www.parfumylacno.sk/vyber-parfumu
Parfum má jednoduchý, minimalistický obal. Je veľmi ľahkí, čiže vhodný do kabelky.  Prišiel mi v priebehu pár dní pekne zabalený. Čo sa týka eshopu, s komunikáciou nebol problém. Boli veľmi ochotný.
Parfum má 50ml. Musím povedať, že vôňa je identická! Bola som si to v parfumérii overiť a potvrdila mi to aj mamina, ktorá “originál” už mala.  Na stránke píšu, že ide o provokujúcu vôňu. Hah. Ja som v opisovaní vôní veľmi zlá, ale táto je podľa mňa veľmi vhodná na leto. Je výrazná ale zároveň jemná. A teraz k tým feromónom. Hah, to bol taký úlet. Určite každý z vás vie čo sú to feromóny. Ale na osvieženie ide o látku, ktorú normálne nie je cítiť ale mala by účinkovať na mužov, čím by ich mala prilákať. Priznám sa, že ti neviem povedať či to funguje. Ale keby to aj fungovalo ako placebo efekt, vôbec by mi to nevadilo.
S týmto parfumom som veľmi spokojná v pomere cena a obsah, ale predsa len jedno maličké mínus sa tu nájde a to je výdrž. Parfum vydrží, asi tak max 5 hodín. Potom ho už cítiť nie je. Mne osobne to nevadí pretože ho nosím všade so sebou, ale ak chceš niečo čo vydrží pol dňa toto nie je to čo hľadáš.
Koniec koncov za tú cenu, je to podľa mňa veľmi vydarený parfum, ktorý sa oplatí kúpiť. 

PLUSY:
 • cena
 • vôňa je identická ako jeho luxusná sestra

MÍNUSY:
 • výdrž

Počul si už o týchto parfumoch? Aký máš ty vzťah k parfumom?  


Komentáre

 1. o týchto parfúmoch som už počula a rada by som ich vyskúšala tiež! nekonečne sa i páči tenminimalizmus obalov :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tieto parfumy som mala tiež a myslím, že sú celkom super vzhľadom na cenu a výdrž :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Už jsem někde o těchto parfémech četla ale ještě jsem je nezkoušela. Zakladatelé FM Group, měli skvělý nápad :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nemala som tieto ale ja používam svoju Versace, ktorú nadovšetko milujem :D <3

  Klaudia Duranova / INSTAGRAM

  OdpovedaťOdstrániť
 5. o tejto stránke som už počula a aj som skúšala a za mňa naozaj super produkty ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já právě naopak parfémy moc neřeším, mám jednu dvě a stačí mi :D Tenhle parfém ale vypadá fakt dobře a je za super cenu! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. KRÁSNE FOTKY!! Naozaj sa mi veľmi páči ako si sa vyhrala s úpravou. :)) Super recenzia. :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 8. S první větou rozhodně souhlasím! Miluji parfémy a jsem celkem vybíravá. Tyhle webovky na levnější parfémy znám. Kamarádka už nakupovala a když jsem k tomu čichala, tak je to totožné. Asi bych nepoznala žádný rozdíl. A je super, že je cenově úplně jinde. Moc pěkný článek, povedl se ti :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 9. O týchto parfumoch som už počula ale osobne som ich ešte neskúšala.

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tyhle parfémy vůbec neznám, ale zaujaly mě :) super článek :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tak to je naozaj zaujímavý koncept, to musím uznať. A strasti študenta týkajúce sa túžby po poličke ikonických parfémov poznám. :D Príliš dobre.

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)