OOTD: DESTINY

Je možné zobrať osud do svojich rúk? Otázka, ktorá mi nedá spať už pomerne dlho.
Čo to vlastne osud je? Existuje? Je to len výmysel?
Odpoveď buď poznáme všetci, alebo nikto. Nič medzi podľa mňa neexistuje. Buď sa môžeme zhodnúť na tom, že osud je jedna veľká mystéria, ktorú vysvetliť nedokážeme, alebo si každý dokáže odpovedať na túto otázku po svojom.Verím v osud a verím, že dopredu už mám určenú cestu. Dá sa táto cesta zmeniť či ovplyvniť za pochodu? Tu sa už moje presvedčenie stráca.
Vyskúšala som si obe cesty. Snažila som sa zobrať svoju budúcnosť do vlastných rúk, snažila som sa potlačiť vpred veci, ktoré mali skôr zostať na mieste len v tej domnienke, že zmením to čo mi bolo dané. Po mesiacoch snahy a trápenia som si uvedomila, že tadiaľ pre mňa cesta nevedie. Prestala som sa snažiť a namiesto uháňania pred vlnou osudu som sa na nej začala viesť. Ak sa má niečo stať, tak sa to stane a moje konanie v iný prospech nepomôže. Zistila som, že veci idú aj samé. Jasné, že im môžem aspoň tie maličké kamienky spopod cesty podávať preč, ale keď tam stojí hora, s ňou už nepohnem.

 Verím v silu pozitívneho myslenia. Keď máš sen, ideš si za ním, robíš preň maximum, myslíš naň a snívaš o ňom, verím že ti to pomôže sa dostať k nemu bližšie, ale či je to práca osudu alebo teba, to nevie asi nik.
Veríš v osud? Aký je tvoj názor k tejto téme?


Komentáre

 1. Aj ja verím v osud ale verím aj, že si ho môžeme istým zmyslom formovať. Myslím tým, že cieľ, ktorý v osude máme vieme dosiahnuť všelijakým spôsobom a my si volíme cestu.

  Lumi z Recenzie-Kozmetiky

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Trend maxi šatů se mi hrozně líbí a tobě neskutečně sluší! :) I ten náhrdelník je super.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám podobné šaty a jsou to moje TOP ! Ujíždím si na takovém stylu :)

  FIT MADDIE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to sú šaty priam stvorené na tieto horúce letné dni! Veľmi ti pristanú a skvelo si ich skombinovala :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super šaty pristanú ti a na leto sú vzdušné a určite super :)
  Čo sa týka môjho názoru na osud, ani sa neviem vyjadriť, či na neho verím alebo nie, aj keď občas hovorím vety typu: "to mi osud chce niečo povedať..." a podobne. Verím však, že veci majú byť tak ako majú byť.
  www.DanyCuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tie šaty sú noazaj bohovské :) Veľmi, veľmi ti pristanú.

  Klaudia Duranova BLOG  / check my IG

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásné šatičky, na léto jako dělané :) já v osud věřím, všechno děje z nějakého důvodu :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ach, tak hrozně ráda bych nosila maxi dlouhé šaty :-( bohužel s mojí mini výškou o tom mohu pouze snít. Krásné, ten rozparek jim dodává šmrnc!! Mooc ti sluší :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Krásne napísané. Tiež verím, že nejaké časti osudu môžeme pozmeniť, ale tie vážne veci sú už vopred stanovené. A outfit je tiež krásny :)

  THE EFFLORESCENCE GIRL

  OdpovedaťOdstrániť
 10. neviem, ci verim na osud, radsej sa nad tym ani velmi nezamyslam, lebo je to az prilis frustrujuce. pretoze iste veci sa proste udeju aj ked sa clovek az tak nesnazi a na druhej strane si moze aj dusu ist vyplut a nepodari sa mu nieco ine.
  velmi pekny outfit, maxi saty su na leto ako stvorene :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ja verím, že nič nie je čierne ani biele. A tak v našom živote rozhodujú všetky prvky rovnako - osud, náhoda a my sami. :)
  Outfit je krásny, maxišaty chcem už niekoľko sezón ale ešte som nenatrafila na tie pravé pre mňa :)

  Igelitku si neprosím / Facebooková stránka

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)