OOTD: SLOVÁ CITY A ROZUM

ahojte späť po mesiaci. Čas letí ako to najrýchlejšie lietadlo a ja neverím, že november sa blíži pomalým behom.
Neskutočne moc ma mrzí, že toto svoje krásne miesto zanedbávam. Konečne mám pocit, že začínam jemne dobiehať čas. Musím sa pochváliť, že som si kúpila diár, Doller a cítim sa ako business woman. (Hah) Poviem ti pravdu. Naložila som si toho na plecia viac než by bolo potrebné. Ale v žiadnom prípade to neber ako sťažnosť. Som rada za to ako to je. Už som sa v tom naučila tancovať.
Dnes by som sa rada porozprávala o ľuďoch.
( za každý jeden komentár s názorom budem neskutočne vďačná, rada počúvam názory iných )
Na tomto svete sme už nejaký ten rok a ja sa celkom čudujem, že na to ako je naše ľudstvo “vyspelé” (v technickej oblasti ) stále nedokážeme čítať ľudské myšlienky? Vieš si to vôbec predstaviť? Ja asi ani nie, ale z času na čas by som takýto gadžet veľmi rada prijala. Niekedy sa cítim ako Edward z Twilightu, ktorý nemal ani len tucha o tom čo sa deje v Bellinej hlave.
Som človek, ktorý vždy keď príde do nejakého nového prostredia, či prostredia keď nepoznám ľudí, tak prvých desať minút len sedím a sledujem. Sledujem okolie a snažím sa nejako analyzovať ľudí okolo aby som vedela, čo môžem robiť ja a čo cca mám od nich očakávať. Nie je to až také ťažké. Reč tela ti povie všetko, len to musíš vedieť prijať. Ale existuje veľmi malé množstvo ľudí, ktorých aj keď spoznám osobne stále nedokážem prečítať. Nevyznám sa v ich správaní, neviem aký krok idú urobiť, či to myslia zo srandy, alebo sú vážni, či sú šťastní, alebo smutní. Niektorí ľudia dokážu veľmi dobre šifrovať vlny, ktoré ich telo vysiela. Netuším ako to robia, ale it drives me mad. Nič iné ako spoliehať sa na slová mi neostáva. Problém je ten, že slovám neverím. Aké extrémne jednoduché je povedať aj človeku ktorého máš rád jemne prikrášlenú pravdu.
A čo z toho vyplýva? To sama neviem. Asi by som v tomto prípade mala veriť inštinktom a srdcu. Na druhej strane tu je rozum, ktorý by bolo tiež vhodné pridať do úvahy. Ale ako sa mám teda zachovať keď rozum tvrdí jedno a srdce druhé? Táto dilema ma trápi už nejednu noc.  
Zatiaľ u mňa vyhráva rozum, pretože sa snažím držať svoje city na uzde, ale lano sa trhá. Aký je tvoj najnosenejší kúsok za túto jeseň?

Komentáre

 1. Také úvahy som nečakala :D Hoci aj ja rada sledujem ľudí, ja absolútne neviem dešifrovať, čo si niekedy myslia, a tak mi veľmi dlho trvá, kým sa aj ja otvorím a "vpustím" k sebe niekoho nového, pretože o sebe, svojich deep secrets a podobných veciach hovorím fakt len ľuďom, ktorých veľmi dobre poznám. No vedieť čítať myšlienky by bolo super :D
  Nádherný outfit, veľmi ti to pristane! ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT THE DAIRY INDUSTRY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. v prvom rade chcem povedať, že ti to veľmi pristane a normálne mi srdiečko zaplesalo, že je tu nový článok! :))
  ja osobne som tiež taký wallflower. keď som medzi novými ľuďmi sledujem ich a som ticho, pretože som skrátka ten typ človeka. vtipné je, že ani neviem ako, ale mám nejaký šiesty zmysel na vibes, ktoré mi ľudia dávajú. často sa to potom stretne s tým, že mám podľa ostatných ľudí neopoctatnené nesympatie k náhodným ľuďom. no neviem si pomôcť a väčšinou je to silnejšie ako ja. zatiaľ sa mi však vždy potvrdilo, že som mala pravdu a všetci to uznali. nie ej to úplne čítanie myšlienok but close enough haha :D áno niekedy by bolo fajn vedieť čo si ľudia myslia, ale 99% času som rada, že to neviem lebo mám dosť svojich crippling myšlienok a ďalšie by som už nezvládla
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc ti to sluší :) Myšlenka zajímaví, srovnání s Edwardem mě dojalo .... :D Vzpomínka na staré časy... :D

  FIT MADDIE

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)