ootd: Adidas Falcon

Taká krásna sobota to bola. Slnko svietilo a nútilo ma vyzliecť si môj kožúšok. Bolo mi až do plaču, keď som musela ísť domov, a predsa len sa trochu prinútiť k učeniu. Nuž, ale o tom som nechcela. Tento krásny deň sme využili na jemný fotošúť a konečne, oficiálne, prvýkrát ti tu na blogu predstavím moje lásky, krásky ADIDAS FALCON. Bola to láska na prvý pohľad. A ak láska na prvý pohľad neexistuje medzi ľuďmi tak medzi človekom a topánkami určite áno.
*
Môj názor na drahé kúsky, je jemne sporný, Za oblečenie mám problém dať veľa peňazí. Väčšina mojich vecí je zo sekáča (viď outfit na obrázku). Ale, čo sa týka topánok, tam ma až tak nebolí utratiť tie peniaze.

Ako si na tom ty? Máš to podobne?
↓ Dnes by som chcela rozobrať ešte jednu drobnosť ↓

Typická zdvorilostná otázka: ”ako sa máš?”, ktorá nasleduje po každom pozdrave. Odpovede sú rôzne: “Fajn, dobre, môže byť.” Akonáhle zaznie odpoveď, “ale, bolo aj lepšie”, hneď sme zaujatí prečo to tak je. Tomuto rozumiem, hlavne, keď sa jedná o ľudí, ktorí sú nám bližší. Chceme vedieť, čo sa deje a ako by sme im mohli pomôcť.

Minule som zostala zaskočená sama nad sebou. Uvediem ťa do situácie. Stojím si pri bare a uvidím kamaráta. Nasleduje objatie s pozdravom a ako som už vyššie spomínala tá “tragická” otázka, na ktorú som dostala odpoveď “úplne úžasne.“

Moja reakcia bola nasledovná. “Fakt, wau, a to, čo tak?” (sľubujem, už končím s priamou rečou aj ja sa v tom už strácam)
*
Keď som sa nad touto situáciou deň na to zamýšľala, uvedomila som si, že vždy, keď mi nikto povie, že sa má úžasne hneď rozmýšľam, čo také sa danému človeku muselo prihodiť, keď sa má úžasne. Ale úprimne, nemôžeme sa cítiť úžasne bez nejakého dôvodu? Prečo nezostanem prekvapená nad odpoveďou “fajn,” či “dobre.”

Chápete o, čo mi ide?

Mám pocit ako, keby dokonalá nálada bola nejaká občasná zvláštnosť, ktorú často nestretávam a možno práve, preto ma tak zaujíma jej pôvod.
*
Odvtedy, ako sa snažím brať všetko viac pozitívnejšie, sa každé ráno sama seba opýtam túto magickú otázku a aj keď som unavená, nevyspatá odpoveď, že sa mám úžasne zo seba vždy vytlačím. (fake it till you make it)
 *
Ak si sa jemne stratil, tak touto úvahou som sa snažila dostať k tomu, že hovor, že sa máš úžasne. Nebuď prekvapený ak sa má niekto dokonale, skôr sa strachuj o toho kto sa má “dobre.” Všetci, predsa vieme, čo v skutočnosti to slovo znamená.

Komentáre

 1. Ty boty vypadají super, k tmavému outfitu fakt jdou super :) jinak hezká myšlenka, spíš myslím že často ta otázka je taková nucená, abysme si měli s ostatními co říct, ale už jen to že dýcháme a jsme na tomto světě je úžasné, takže bysme se měli mít úžasně :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem:3 úplne s tebou súhlasím! Tieto maličkosti si nie až tak často uvedomujeme!

   Odstrániť
 2. No tak ty Adidasky jsou pecka! Mám to podobně, za boty mi není líto utratit víc peněz.
  Jinak si myslím, že odpověď "mohlo by být líp" je taková nevděčná.. ano, vždy by mohlo být líp, ale na druhou stranu si moc neuvědomujeme, že jsou lidi, kterým opravdu není nejlíp a byly by vděční za náš život.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aaa ďakujem! Presne tak, čím lepšie nám je tým sme pohodlnejší a prestávame si vážiť tie základne veci vďaka ktorým sme tu

   Odstrániť
 3. Moc hezké botky a s utrácením za oblečení to mám podobně. :-) Jen moje srdcovka jsou Vansky. :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moc hezké boty, taky po nich už nějakou dobu koukám :) a jinak zajímavá myšlenka. Podle mě základ toho, aby se měl člověk úžasně je říct si, za co jsme vděční a zjistit, že se možná tak už máme :)
  One Loving Girl

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. Ak nad nimi rozmýšľaš choď do toho. Okrem toho že ich estetická stránka je dokonalá, sú neskutočne pohodlné!
   Presne tak! Treba byť vďačný za to čo máme a čo považujeme za samozrejmosť, aj keď nie všetci sú tak na tom.

   Odstrániť
 5. Taky ty boty jsou bomba! Fakt povedený kousek.
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nemôžem si pomôcť ten EDIT je pecka! :) a outfit tiež :)
  THE NOELA

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Botky jsou krásné a kombinace s outfitem je boží! :)

  Life by Angellyca

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)