animal print

Dlhočiznú dobu nič nevyšlo. Fotky tohto outfitu si schovávam už dlho a už dlho sa chcem o ne podeliť, ale nebolo Vám čo povedať. 
Uvedomila som si, že väčšinou tu s vami rozoberám niečo, čo ma trápi. Či už sú to moje problémy alebo problémy nášho veľkého sveta. Avšak v poslednej dobe som tak kľudná a tak nad vecou, že nie je nič, čo by som chcela rozoberať. 
Užívam si každý jeden slnečný deň. 
Toto leto bude, alebo už je, pre mňa výnimočné a asi posledné v tomto zložení. Všetci sa rozpŕchneme, ale ja verím, že naše vzťahy sú silnejšie ako diaľka. 
Zatiaľ nemám žiadne závratné plány až na Grape a Uprising, ale viem, že by som chcela viac precestovať Slovensko, čo sa mi jemne darí a okrem toho tráviť čo najviac času čo sa len bude dať s mojími najbližšími. 


/: a u t f i t :/ 
Neviem ako ty, ale ja som sa do zvieracích vzorov priam zamilovala. Stihlo sa mi doma nazbierať šesť kúskov a stále ma to tým smerom ťahá. 

Aké sú tvoje plány na leto a čo hovoríš na “trend” zvieracích vzorov?

 

Komentáre

 1. ja zvládnem trošku leoparda, k hadovi ma ešte neťahá, ale tebe to svedčí a tie nohavice vyzerajú skvelo! a držím ti palce aby tvoje vzťahy vydržali dialku, ja už mám túto etapu za sebou, a vydržali naozaj len tie najlepšie

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Užívaj si leto! A myslím, že náš kolektív ešte zo strednej je ideálnym príkladom toho, že priateľstvá sa dajú udržať aj keď sa ľudia nevidia celé mesiace – stretávame sa vždy, kedy sa len dá, ale už máme tradíciu, že sa medzi Vianocami a Silvestrom stretávame viac-menej všetci, a je to ako keby sme ešte vždy boli na strednej :D Čo sa týka zvieracích vzorov, hoci trendy veľmi nesledujem, tento je jeden z tých, ktorý sa mi veľmi páči – a tebe to veľmi svedčí ❤
  SIMPLY BERENICA // Facebook Page // READ ABOUT "HOW TO ACHIEVE YOUR GOALS"

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já úplně nejsem fanynkou zvířecích vzorů, ale k tobě se neskutečně moc hodí ♥

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hrozne sa mi páči edit tvojich fotiek. :) Leto si najviac na svete uži a cestuuuj!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)