favourites

Poznáte ten pocit, keď do vás vbehne prúd motivácie? Nápady sa valia z každej strany a vy neviete čo skôr. Presne takto sa teraz ja cítim. Tento pocit mi neskutočne chýbal. Naposledy som ho zažila cez akademický týždeň. Motivovaná, že sa tých trilión strán detailne naučím ako nič. 
Nuž, ale späť k téme. Pôvodne to dnes mali byť obľúbenci za poslednú dobu, ale ako sa tak na tie veci pozerám, už teraz viem, že napríklad tá veľká košeľa s hadím vzorom bude môj /:ól tajm samr fejvrit:/. Určite ju nevidíte poslednýkrát. 

Moja pleť je extrémne mastná, a preto bez čistiacej peny, gélu, hocičoho čistiaceho neviem urobiť ani krok. Mám veľmi veľký problém v drogérií nájsť niečo, čo by mojej pleti vyhovovalo. Do rúk sa mi dostala táto “novinka” od GARNIER, organický čistiaci gél pre normálnu až zmiešanú pleť s vôňou citrónovej trávy. Prvú vec čo by som rada vyzdvihla je vôňa. Nemám moc rada parfumované produkty, lebo veľa značiek nevie s vôňou pracovať a výsledok väčšinou vždy pôsobí umelo. Ale toto vôbec nie je prípad pre Garnier. Musím povedať, že všetky produkty z ich rady voňajú dokonalo. Čo sa týka samotného gélu. Netreba ho veľa, veľmi dobre pleť vyčistí, neštípal ma a ani mi nijako neiritoval pokožku. Nevysušuje, ale zbaví prebytočného sébia.


S ďalšími produktmi mám love-hate alebo skôr hate-love vzťah. Kedysi sa mi na sebe nepáčila lícenka, linka a červené pery, ale vždy som dúfala, že príde obdobie kedy si k sebe nájdeme cestu, a to obdobie prišlo. (hah) MARY KAY lícenku (ribbon pink) som dostala na úžasnej akcií od ešte úžasnejších báb z bloggermeet. Má veľmi príjemnú textúru a stačí jej iba máličko na dosiahnutie toho krásneho, zdravého look-u.
Hnedá linka na oči od NXY-u drží veľmi, veľmi dobre aj na mojich mastných viečkach. Má fixový hrot, ktorý mne vyhovuje najviac a pôsobí jemnejšie narozdiel od čiernych liniek.
Posledný dekoratívny produkt je ceruzka na pery od TREND IT UP (477). Tieto ceruzky na pery sa im veľmi vydarili a mám doma aj iné odtiene, ale tento som si obľúbila najviac. Je to výrazná studená červená, má krémovú textúru takže sa s ňou veľmi dobre kreslí a výdrž je tiež chválitebná. Veľa parády za málo eur. (tak sa to hovorí, nie?) 

Nerada sa k tomu priznávam, ale aj ja som podľahla trendu so zvieracím vzorom. Či už je to na oblečení, náušniciach, šatkách alebo na topánkach. Baví ma to a je to asi vidno. Mojím najobľúbenejším “kúskom” hneď po leopardích šatách, ktoré vytiahnem opäť na jeseň je hadia košeľa po nejakej babke zo sekáču. (viď prvý obrázok)

A ako posledné by som všetkým milovníkom animovaných seriálov chcela odporučiť seriál Tuca&Bertie. Má to pár dielov, za večer to máte pozreté ale tá animácia ma tak neskutočne dostala. Autorka sa s tým seriálom vyhrala viac než  bolo treba. Postavy sú jedinečné, zaujímavé a hlavne nič podobné nepoznám. Thumbs up!Aký sú tvoji obľúbenci za posledné obdobie? Nejaký tip na dobrý seriál?

Komentáre

 1. Ako to robíš že máš tak dokonalé fotky? Toto ma musíš naučiť ako ich robíš :) Ja som si tiež v poslednom čase obľúbila zvieracie vzory. Snáď natrafím aj ja na takú dokonalú babkovskú košeľu ako máš ty :)

  NADČASOVÁ MÓDA

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wau, tie vzory ti veľmi pristanú! A tá lícenka má sktočne krásnu farbu ✿

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Něco z nové řady od Garnier bych ráda vyzkoušela i já, ale teď mám ještě dost produktů, které bych ráda spotřebovala, než si nakoupím nové :) Zvířecí vzor ti neskutečně sedne :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na přírodní řadu od Garnier se už dlouho chystám a určitě začnu gelem, protože v čištění pleti se docela vyžívám :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tuhle řadu od Garnier bych strašně chtěla vyzkoušet, ale pořád si říkám, že nejdřív vypotřebuju kosmetiku, co mám doma:D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. krásne veci, ja som podlahla mušličkám :D :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tá košela po babke vyzerá super! tiež som celkom podľahla tomuto trendu :D :)
  www.thenoela.com

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)