different ways of wearing scarf + ootd

Po mojich duševných výlevov tu je pre zmenu niečo menej psychologické. Bolo to už treba pretože sa to tu pomaly začalo meniť na priznania o mojich problémov. (Hah).

Dnes by sme sa mohli porozprávať o móde. Všetci vieme, že “there’s no rules in fashion world” a presne to ma na tomto celom baví. Rada experimentujem a snažím sa hrať sa s vecami čo najviac ako sa dá. 

Minule som sa hrabali v sekáči a našla som tam túto šatku, ktorá ma hneď zaujala modrým, hadím motívom. Vtedy som si myslela, že je to úplne zbytočný nákup, keďže šatky nenosím, ale stála päťdesiat centov, takže prečo nie. Bol to veľmi dobrý krok a viac sa už dozvieš pri nasledujúcich fotkách, kde by som vás chcela inšpirovať niekoľkými spôsobmi ako využiť šatku.

Nosíš oblečenie aj inak ako by sa malo? 
Rada sa inšpirujem.

Komentáre

 1. Toto na tebe veľmi obdivujem! Čo sa týka oblečenia a štýlu, nebojíš sa experimentovať a skúšať niečo nové – a ako človek, ktorý je v tejto sfére rád v komfortnej zóne, ma to iba inšpiruje :D ❤
  SIMPLY BERENICA // Facebook Page // READ ABOUT "DAILY SELF CARE"

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi pekné! Ja osobne rada nosím šatky a dokonca si sem-tam nejakú sama ušijem. Ďakujem ti ta typy, určite ich využijem. ;) Najviac sa mi páčil nápad zaviazať si ju okolo copa. ♥

  Pekný deň. ♥
  Blog of Sunflower ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jeden kousek a tolik kombinací, to je fajn mít takové multifunkční kousky doma ve skříni :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak toto je naozaj brutálne.��nádherné fotky a tipy! Šatky milujem a to že sú také multifunkčné je jeden z mnoha dôvodov prečo by nemali chýbať v šatníku žiadnej z nás.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tyho vůbec by mě nenapadlo, kolik se toho s jednou šálou dá vymyslet :) nejvíc se mi asi líbí šála jako top a nebo pak takový ten ala turban :)

  Belle âme

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty jo! Moc originální! Jen tak dál :)!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Skvělá inspirace! ♥ Mně se vždycky moc líbilo nosit šátek jako top, ale bohužel jsem si na to nikdy netroufla :/

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)