styling lingerie

Chcela by som napísať, že vás vítam pri novej rubrike alebo sérií článkov na mojom blogu, ale bojím sa. Tieto moje rubriky niekedy odídu, tak rýchlo ako aj prídu (hah) Myslím si, že táto na tom tak nebude, pretože ma tvorba tohto konceptu veľmi bavila, ale uvidíme.

Ako názov hovorí, pôjde o styling, inak povedané zladenie jedného druhu oblečenia, poprípade jedného kúska na rôzne spôsoby. Určite ste sa s týmto konceptom už stretli. Ja som ho prvýkrát avizovala na mojom obľúbenom youtubovom kanále The Line Up a veľmi sa mi zapáčil.
Väčšina z nás, má svoj vlastný vkus, štýl obliekania a práve niečím takýmto sa dokážeme navzájom inšpirovať.
Dnes som si povedala, že začneme celkom ostro: ako zakomponovať spodnú bielizeň do vášho outfitu.
Braletky sú hitom už nejaký ten rok a myslím si, že asi každá z vás jednu vlastní. Sú veľmi pekné, často čipkované a mne bolo ľúto, že ju moc nevidno. A tak som sa dostala práve k tejto téme.


 

JEMNÝ DETAIL

Musím sa priznať, že tento spôsob zakomponovania braletky vytŕčajúcej spod obyčajného trička si užívam hlavne cez leto a mohli ste to u mňa vidieť TU a TU. Ani v jedom z prípadov to nie je do očí bijúce, ale ako všetci vieme, niekedy je menej viac. Podľa mňa je práve toto skvelý spôsob ako začať a oživiť bežný outfit. Na druhom obrázku mám body pod tielkom s dosť hlbokým výstrihom, ktorý mám ja konkrétne pri tomto tielku veľmi rada. Ale ak sú na vás hlboké výstrihy moc, dá sa to zachrániť braletkou alebo v mojom prípade bodíčkom, ktoré opäť vytŕča spod tielka a vy sa nemusíte báť, že vám toho bude vidno príliš veľa, ale na druhej strane je to stále jemne rafinované.PRIESVITNÉ, PRIESVITNÉ
Ak ma poznáte, tak viete, že mám malú úchylku na všetko čo je priesvitné ale aj sieťkované. Každý z týchto priesvitných topov mám zo sekáča a stále tam nachádzam iné a iné varianty. Je to skvelá vec pod tričko, pod šaty alebo tielko ak máte radi vrstvenie. Taktiež to môžete využiť naopak a namiesto toho aby ste si dávali niečo na to, tak si dáte niečo pod to a je z toho regulárny top. A čo lepšie si pod to dať ako pekné čipkované body? (básnická otázka) Prekvapivo aj jeden z mojich prvých ootd bol na tento spôsob (tu.) Dnes k tomu rada kombinujem čierne rovné nohavice (ako vidíte na fotke), ktoré tomu pomôžu dostať ten elegantný nádych. Ale môžete si k tomu dať hocičo. Od sukne po kraťasy, je to len na vás.
ALL THE WAY
Tak tento trend sa mi neskutočne páči a bohužiaľ som ho ešte nemala možnosť vyvetrať, pretože počasie bolo buď moc studené alebo až príliš teplé. Hádam sa to v posledných týždňoch zmení a určite to uvidíte aj tu na blogu. Snažila som sa tieto tipy zoradiť od toho najjemnejšieho až po vrchol a práve táto kombinácia body so sakom je asi ten môj pomyselný vrchol. Osobne mi to vôbec nepríde lacné, práve naopak. Cítim sa v tom veľmi luxusne. (Angličania na to majú krásne slovo boujee)

 

Využívate spodnú bielizeň ako doplnok outfitov, takzvaná čerešnička na torte?


Komentáre

 1. Mne sa veľmi páči kombinácia spodnej bielizne a "normálneho" bežného oblečenia. Síce ju sama nenosievam, ale na iných ľuďoch sa mi veľmi páči. Najobľúbenejšia kombinácia je pre mňa jednoznačne posledná ❤

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Opravdu skvělé outfity! Já osobně asi žádný kousek spodního prádla, který bych mohla zakomponovat do outfitu nemám, ale po shlédnutí tvých výtvorů budu muset asi nějaký pořídit ♥ Myslím, že na jaro/léto je to skvělé ozvláštnění outfitu:)

  Naty from NATYRALLY.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělý nápad na nový druh článku. Já spodní prádlo nechávám zakryté, ale líbí se mi tento styl. Nejvíce s průsvitným tričkem. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Milujem tvoje outfity! A jednoznačne zakomponovať spodné prádlo je veľmi pekné, trošilinku odvážne, ale hlavne atypické. Ďakujem za tento článok!
  BarsVee┃A Brief Inquiry Into University Life - BarsVee na Instagrame🌸

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mně se tohle tak strašně moc líbí, ale neumím to nosit :D Mně to vyloženě nesluší, nebo aspoň já mám ten pocit :) Za to tobě to sluší moc a úplně nejvíc se mi líbí poslední outfit ♥

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nielenže super nápad na článok, ale i veľmi zaujímavá nová rubrika, do ktorej, dúfam, že budú články iba pribúdať! Všetky tipy sú super a tebe to všade veľmi pristane ❤

  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "5 THINGS TO DECLUTTER TODAY"

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Všetky tri štýly Ti veľmi pristanú a všetky sa mi veľmi páčia! :) Na sebe si najviac viem predstaviť prvý štýl :) Teším sa na ďalšie články z tejto rubriky! <3

  IVANNA MALIK / prečítaj si: JA & STRES / sleduj ma na IG: @ivannamalik_

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Velmi krásně zpracovaný článek! Já jsem ujetá na spodní prádlo, bodyčka atd. a občas nevím, s čím nosit. Ale nejraději mám pravě body a křivák. S tím sáčkem to vypadá také velmi hezky a přesně jak píšeš, luxusně.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Nikdy jsem neměla postavu na to, abych si podobné outfity mohla dovolit, ale vzhledem ke své snaze zhubnout se k tomu pomalu blížím a věřím, že potom si za odměnu nějaký podobný kousek koupím, i kdyby měl být pro radost jen mně samotné. :)

  Lucka z Seriouszone

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Haha, taky mívám tyto "chodící" rubriky! :D Většinou u ničeho déle než na dva články nezůstanu! :D je to i tím, že na blog už tolik nepřispívám a vždy se najde něco nového, o co se chci podělit.
  Každopádně mně se líbí kombinace bodýček, pokud nejsou moc laciné a krajkových braletek pod průhledná trička. :)

  LifestyleBirdie

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)