ootd + podcasty │tých nikdy nie je dosť

 Úplne som vyšla z cviku. Už druhý deň sa snažím dať dokopy zmysluplný text a nič mi nedáva zmysel. Napíšem, vymažem, napíšem vymažem..  Ale nič sa nedá robiť, pretože sa s vami už musím podeliť krásne fotky, ktoré sme boli fotiť asi dva týždne dozadu s @holla_valerie. Však sú krásne? Vyzerám tam tak dospelo, žensky a spokojne. Milujem, že sa jej tie emócie podarilo takto pekne zachytiť. Určite ju sleduj na Instagrame TU. Musím sa ti priznať, ale pred týmto fotením som bola super nervózna. Keď som na Valiku čakala, potili sa mi ruky ako pred skúškou a sama som sa na sebe smiala ako môžem byť z niečoho na, čo som sa dlho tešila, tak nervózna. Predsa len je iné, keď sa fotím sama ako keď som v meste pred ľuďmi.

Mimochodom tie dokonalé šaty sú z H&M a je to asi môj najobľúbenejší kúsok tohto leta hneď po tých najkrajších žltých šľapkách. Bol to celkom impulzívny nákup, lebo žltú vôbec nenosím, ale nakoniec mi do šatníka pekne zapasovali.

podcast, pretty basic, inner worlds, ootd, hm, fashion, yellow shoesNuž a aby tento článok nebol len o prázdnych slovách, tak by som tu rada spomenula pár podcastov, ktoré v poslednej dobe počúvam najviac, pretože podcastov podľa mňa nikdy nie je dosť. A týmto ťa prosím aby si mi tvoje tipy nechala v komentári, pretože ako som vravela podcastov nikdy nie je dosť.

Rozdelia by som to do takých troch kategórií. Lifestyle, marketing a osobný rozvoj, ale pre nás čarodejnice (viem, že tu nejaké ste)

Ak máš chuť na pohodové rozprávanie, príbehy, zážitky, skúsenosti a občasné zabrdnutie do marketingu tak jednoznačne počúvaj PRETTY BASIC with Alisha Marie and Remi Cruz. If you know, you know. And if you dont know, tak Alisha a Remi sú youtuberky, contentcreatorky a všetky iné ...-rky, čo v dnešnej dobe existujú.  Oficiálne sa ti tu priznám, ale som veľký fanúšik Alish-i. Sledujem ju od jej rúžovej izby a to čo ona dokázala, nedokáže každý. Veľmi sa mi páči aká je stále autentická a sama sebou. Jednoducho je to moja dávka girl boss energy, ktorú by som chcela aj ja raz takto šíriť. Ich podcast je odrazom ich života. Je to niečo, čo si pustím, keď nemám náladu moc rozmýšľať, ale veľakrát sú tam momenty, kedy si poviem, že nie som v tom sama a že Instagram je stále len póza a za to im ďakujem.


Ak máš chuť sa vzdelávať v oblasti marketingu, tak ti odporúčam The Freelance Friday Podcast. Latasha rozoberá témy ako instagram, marketing, youtube či všeobecne financie. Už nejaký ten čas si píšem tento blog, ale až tento posledný polrok začínam uvažovať viac nad tým ako to celé posunúť na vyššiu úroveň a práve tento podcast mi ponúkol väčší náhľad ako na to

Ak si čarodejnica, alebo víla, ahoj, rada ťa spoznávam, boli by sme super kamarátky. A ako mojej novej kamarátke by som ti chcela odporučiť: Inner Worlds with Leeor Alexandra. Leeor som začala pozerať na Youtube, kde stále tvorí vážne skvelý kontent. Veľmi na nej obdivujem, že je praktická a vie veci krásne vysvetliť. Mám pocit, že veľa tvorcov v tejto seba-rozvojovej oblasti ťa len namotivuje, ale praktických rád tam je málo. Jej tvorba je založená hlavne na detailnom vysvetlení ako dosiahnuť to, čo chceme dosiahnuť. Podcast Inner Worlds je trochu menej praktický, ale o to viac zaujímavý. Pozýva si veľmi zaujímavých hostí a spolu debatujú na témy medzi nebom a zemou.podcast, pretty basic, inner worlds, ootd, hm, fashion, yellow shoes
podcast, pretty basic, inner worlds, ootd, hm, fashion, yellow shoes
podcast, pretty basic, inner worlds, ootd, hm, fashion, yellow shoes
podcast, pretty basic, inner worlds, ootd, hm, fashion, yellow shoes


Komentáre

 1. Fotky jsou úžasné, moc Ti to sluší! Jinak naprosto souhlasím, že podcastů není nikdy dost, takže děkuji za tipy. Už vyhledávám Inner Worlds na Spotify. :D

  E | Ve znamení býka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow, naprosto dokonalý outfit! Moc ti sluší! Jinak skvělé tipy na podcasty, těch není nikdy dost a zrovna tyto jsem do teď neznala. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné fotky a ešte krajší outfit...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na fotkách ti to moc sluší! Tipů na podcasty není nikdy dost, ukládám na spotify a pustím hned, jak bude příležitost:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásné fotky, moc ti to sluší! :) Podcasty moc neposlouchám, ale určitě to někdy napravím :)
  Leník

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Moc ti to sluší, podcast taky super :)

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásne fotky a ten outfit ti veľmi pristane! :) Ďakujem tiež za tipy na podcasty, už pred nedávnom som rozmýšľala, že by som ich začala počúvať

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Přesně jak říkáš, podcastů není nikdy dost :D
  Moc ti to sluší!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Outfit je moc krásný, sluší ti to. Fotky jsou celkově moc hezké. :)
  A k podcastům. Taky je mám hodně ráda a poslední dobou je poslouchám čím dál víc. Takže takový nějaký tipy na něco nového jsou fajn, jelikož neznám ani jeden z nich. Ale všechny mě dle tvého popisku celkem zaujaly, tak i je zkusím poslechnout v nejbližší době. :)
  Katie S. (https://kulturnicek.blogspot.com/)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)