pink favs

 Prvýkrát som rada, že v týchto našich slovenských vlakoch nie je WiFi a ani poriadny signál. Bez výčitky som sa mohla venovať písaniu.  

Zas sme sa tu dlho nevideli. Myslela som si, že mám časovú organizáciu v malíčku, ale očividne som si to len nahovárala. Za poslednú dobu sa toho stalo na môj nudný život vážne veľa. Úspešne sme zvládli filmový festival. Ako by povedal Angličan we made it from the scratch.  Rozbehli sme naše bakalárske filmy do toho sa priplietli nejaké tie nakrúcania reklám. Mám pocit, že len tak lietam z veci ku veci. Ale som rada. Vážne som, baví ma to a som šťastná, že konečne mám deadliny a udalosti zapísané v diári. Jediné, čo mi chýba je čas sama pre seba a moje koníčky.

Toto je moja najväčšia výzva na najbližšie týždne. Neokrádať sa o čas pre seba. Ísť sa prejsť, dať si dobrú kávu, meditovať či pokročiť v knihe.

Okej, toto sme mali taký menší catch up. Ale poďme k veci. Beauty tému sme tu už dávnejšie nemali. Mne sa nazbierali produkty, ktoré som si moc obľúbila. Skutočne sa mi podarilo ich takto pekne farebne zladiť, a preto som sa rozhodla ich tematicky nazvať rúžoví obľúbenci.

Cuticle Therapy Drops, Lash Sensational, Sky High, Maybelline, Lifter Gloss, Havlíková Apotéka, Trend It Up, Beauty favorites, kozmentika


Začnime očami. Na riasenku si vážne potrpím. Mám rada svoje oči, a preto sa ich snažím zvýrazniť. Dobrá riasenka pre mňa znamená, že mi nezlepí mihalnice a predĺži. To sú moje alfa a omega. Myslím si, že ani jedna nebude pre teba nejaká super novinka. Obe sú od Maybelline. Ich notoricky známa Lash Sensational je na trhu už dlhšie a musím sa priznať, že toto je moje už asi šieste balenie. Ešte ma nikdy nesklamala. Ako som spomínala dôležité je pre mňa predĺženie a oddelenie a toto táto zvláda dokonalo.silikónovú kefku a vážne krásnu čierno čiernu farbu. Druhou je teraz veľmi obľúbená Lash Sensational Sky High tiež od Maybelline. Táto má opäť silikónovú kefku, ktorá je nezvyčajne ohybná. Opäť riasy predĺži a nezlepí. Konkrétne táto je vo vodeodolnej variante. Toto dole micelárkou nedáte. Ani sa to nehne. Treba na ňu olej. Veľmi som si ju obľúbila hlavne teraz v chladnejšom počasí, pretože ako celý deň dýcham v respirátore, tak sa mi zvykla riasenka obtláčať na hornú časť viečka. Jednoducho teplý dych spojený so studeným prostredím a kondenzácia je na svete. Úprimne ak by som si mala vybrať jednu, tak by som asi siahla po Lash Sensational len z toho dôvodu, že je lacnejšia. Ale taký malý typ pre vás. V Tete mávajú často zľavy práve na Maybelline riasenky. Vtedy ich tam nájdete asi o tri eurá lacnejšie a s kartičkou vám odčítajú ešte euro. Len to sleduj.

Ďalší teraz pomerne obľúbený produkt tentoraz na pery. Od vtedy ako sme prešli na rúška som si úplne odvykla nosiť rúže, ale naopak si užívam lesky. Tento ste už asi zas videli, ale nečudujem sa prečo. Zas sa bavíme o značke Maybelline. Konkrétne ide o lesk Lifter Gloss  v odtieni 004 SILK. V ponuke majú krásne nude farby či už s jemným sheenom alebo bez. Sú veľmi veľmi príjemné. Lesk má ako keby až krémovú konzistenciu, vôbec ti pery nezlepí, neštípe a dodá tvojím perám krásny plump a zdravý vzhľad.

 

Cuticle Therapy Drops, Lash Sensational, Sky High, Maybelline, Lifter Gloss, Havlíková Apotéka, Trend It Up, Beauty favorites, kozmentika

Pokračujeme drogériou. Stojan kozmetiky od Trend It Up skôr obchádzam. Veľmi často si od nich kupujem kompaktný púder, ten je moc podarený, ale okrem toho som tam minule našla túto milú ružovú fľaštičku. Je to sérum špeciálne určené na nechtovú kožičku - Cuticle Therapy Drops Obsahuje perličky s D-pantenolom a vitamínom E, ktoré sa pri masírovaní roztopia. Je to veľmi príjemný produkt. Pocitovo by som ho prirovnala k séru na tvár. Používam ho každý večer a je tam vidno rozdiel. Ja som vždy mala problém so suchou kožičkou pri nechtoch, ale toto sérum oblasť krásne vyživí, rýchlo sa vstrebáva a musím povedať, že sa cítim celkom fancy, ako keby som bola každý večer v  nechtovom salóne.

Celé toto ružové quarteto by som uzavrela maskou na pleť. Dlho som mala veľmi negatívny vzťah k Havlíkovej apotéke. Mala som od nich nejaké krémy na akné, ale nevidela som žiadnu zmenu, skôr by som povedala, že zhoršenie. Minule som tam len tak náhodou zavítala a wau. Ich výber produktov sa vážne zväčšil. Pani bola veľmi milá a po asi desať minútovom študovaní som si vybrala trojminútovú masku s ružovým ílom a hroznovým peelingom. Bol to vážne skvelý výber. Nikdy som nebola na tieto troj-minútové masky, ale pri rýchlosti posledných dní začínam rozumiem ich čaru. Netreba jej vôbec veľa. Má peknú bledoružovú farbu. Vôňa je tiež moc príjemná. Jemná a nevtieravá. Väčšinou ju používam ráno, najprv ako peeling a potom si ju nechám na pleti pôsobiť. Neverila som, ale za tých pár minút veľmi pekne pleť vyčistí a nevysuší. Určite to nie je moje posledné balenie. 

 

Ak máš nejaké tvoje obľúbené produkty, ktoré by som mala určite vyskúšať, nechaj ich v komentári. Teším sa na nové skúšanie.  

Komentáre

 1. Krásně sladěno a nafoceno. Je hezké, že mají všechny produkty podobnou barvu :D
  Na řasenky si také dost potrpím, bez nalíčených řas bych asi ani nikam nešla. Ani jednu z těchto řasenek jsem ale nezkoušela, zatím mi žádná od Maybelline nevyhovovala. Za sebe miluju nejvíc ty Lancome, jsou bohužel drahé, ale nejlepší.
  Jinak jsem asi ani nezkoušela žádný z dalších produktů, ale moc se mi líbí ta jílová maska, ta by mi určitě seděla, protože věci s jílem mi dělají hezkou pleť.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Do drogérie chodím len výnimočne, no na masku od Havlíkovej apotéky budem musieť pozrieť. Nie som veľmi "maskový" typ, lebo nájsť si pätnásť až dvadsať minútové okno, kedy by som na ňu mala čas, je pre mňa občas problém, respektíve aj keď pozerám film alebo seriál, tak na ňu zabudnem 😅 Ale tri minúty je už o inom, takže vďaka za tip!

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMNOVÝ ČLÁNOK: Jednoduchá celerová polévka & celerovo-mrkvová pomazánka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělé produkty! Na řasenku Sky high se chystám už dlouho, musím jí také vyzkoušet, protože zatím jsem slyšela jen samou chválu. :)) Maska na obličej je ale určitě také super. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. How wonderful! I keep hearing great things about the Sky High mascara, but haven't tried it yet for myself. I really need to!
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nerada se nudím, takže jsem ráda, když mám hodně věcí na programu, ale jak říkáš, je potřeba si také odpočinout.
  Ráda si dávám růžové rtěnky a laky na nehty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super nápad na článek, to sérum na nehtovou kůžičku zní fajn. Já používám něco podobného, protože si nehty dělám doma:) Nicméně tu řasenku Lash Sensational mám také už pár let a o té SKy high jsem spoustu věcí slyšela. Takže děkuju za shrnutí, aspoň vím, že ji nutně nepotřebuji:)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)