jar s trenčkotom | Bonprix spolupráca

 Musím sa priznať, že sa už veľmi teším na jar. Neviem či to je len moja domnienka, ale mám pocit, že tento rok zima trvá dlhšie ako zvyčajne a pritom ešte stále nie je február. Ale na druhú stranu sa k tomu veľmi hodí dnešný look. Mám nový trenčkot a možno aj práve preto sa tak teším. V momente, kedy som si ho dala prvýkrát na seba, zalial ma pocit dospelosti, ale zároveň niečo trochu mysteriózne, detektívne. Mimochodom, keď sme pri tých detektívoch, tak asi nie je postavy detektíva, ktorá by nemala trenčkot. Z toho by mohla byť celkom zaujímavá štúdia. Teším sa kedy budem v tomto plášti brázdiť ulice. Ak by si chcela aj ty okúsiť na vlastnej koži pocit detektíva, trenčkot mám z Bonprixu, s ktorým už rok pravidelne spolupracujem a moc ti ho odporúčam. Je veľmi pekne ušitý z kvalitného materiálu a všetko sedí ako má. Všeobecne musím povedať, že kvalita ich oblečenia je podľa mňa skvelá. Je versatilný a môžeš si ho dať k šatám, sukni, ale aj k voľným nohaviciam ako som to tentoraz zvolila ja. A prečo práve nohavice? Zistíš nižšie.

trenčkot, jar, jarná móda, inšprácia na jarné trendy

V nedávnom príspevku (predtým ako tento rok skončí) som písala, že je podľa mňa skvelé vybrať si slovo roka. Niečo, čo by malo predstavovať tvoj zámer a hlavnú myšlienku. Trvalo mi to dlho. Všeobecne bol presun do nového roka veľmi pomalý. Dostala som sa k nemu až minulý týždeň, kedy mi priletela myšlienka, že mojou hlavnou témou bude balans. Ako veľmi veľký perfekcionista sa mi pomerne ťažko presedláva z jednej veci na druhú, ak s tou prvou nie som stopercentne spokojná.  S týmto celým sa  bije moja blíženecká povaha, ktorá je niekedy ako malé dieťa a potrebuje veľa stimulov, aby nestratila pozornosť.

Tento rok by som sa chcela sústrediť práve na toto. Nájsť balans v mojom živote. Pracovať, ale zároveň nájsť si čas len tak sedieť a pozerať do blba bez žiadnej výčitky. Kedy naposledy, si len tak sedela, ležala bez toho, aby si nerobila niečo iné? Ja si vážne nepamätám. Poslednú dobu som toho ani nebola schopná, pretože som mala vždy pocit, že mrhám časom.

Od januára operujem hlavne v mužskej energii. Všetko prechádza cez moju logiku. Som veľmi aktívna a dokonca veľa aktivity iniciujem. Keď sa nad tým zamyslím veľmi sa to prejavuje aj na spôsobe obliekania. Vôbec nemám náladu na obtiahnuté veci, ktoré kopírujú moju siluetu. Skôr sa sústreďujem na praktickú a efektívnu stránku. Dokonca, keď som tvorila tento outfit, tak druhá možnosť bola spojiť ho s mojími novými, krásnymi čižmami, ale prišlo mi to ako niečo príliš.

Je zaujímavé sledovať ako sa mužská energia prejavuje navonok a ako zasahuje do každej našej oblasti. Keďže je našou súčasťou, nepríde mi to neprirodzené. Mojím veľkým cieľom na február bude práve nájsť rovnováhu v týchto energiách. Chcela by som ich kultivovať obe zároveň. Mať časti dňa kedy si oblečiem sako a budem ten dravý aktívny pomyselný muž, ale večer si dám masku na tvár a v budem sa vrtieť celým bytom do rytmu dancehallu.

 
trenčkot, jar, jarná móda, inšprácia na jarné trendy
trenčkot, jar, jarná móda, inšprácia na jarné trendy
trenčkot, jar, jarná móda, inšprácia na jarné trendy

Máš aj ty doma trenčkot? Alebo na aký kúsok sa nevieš dočkať, kedy ho konečne vytiahneš zo skrine?

Komentáre

 1. Miluju tvoje fotky! Trenčkot je naprosto skvělý a asi si ho snad také pořídím �� přesně taková barvička mi v šatníku chybí. Jinak se přiznám, že já mám často stavy koukání do blba. Naopak tento rok bych to chtěla zkusit omezit a třeba si číst nebo i sedět venku a pozorovat lidi by bylo lepší.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. The winter always seems to hang around a little too long. It will certainly be nice when spring arrives! Love this trench coat. It is beautiful.
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Aj mne sa zdá, že je táto zima pridlhá 🙈 Jar je moje obľúbené ročné obdobie a už sa neviem dočkať, kedy kabát odložím do skrine a nebudem sa musieť báť, že vonku zamrznem 😅 Trenčkot je nádherný, v kombinácii so šiltovkou a botaskami to vyzerá super!

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMTuhý šampón VLNY pre kučeravé vlasy od Mylo / Recenzia

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Sluší ti to :) je důležité udělat si čas na sebe, jen tak odpočívat. Potřebovala bych se to naučit. Stále něco dělám, protože se nerada nudím, ale pak je z toho člověk vyšťavený, že by odpočinek hodně potřeboval...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vypadá krásně a moc ti sluší, tenhle střih ti skvěle padne! :) Už se těším, až budeme moci nosit jarní outfity. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já teda jaro cítím už nějakou dobu! Trenčkot je super a líbí se mi, jak jsi ho zkombinovala.

  Simple living: Co doopravdy potřebuje miminko

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)