doplň energiu s Vely

Už v minulom príspevku som načrtla, že posledný mesiac sa pohybujem v mužskej energii. Pre tie, ktorým je tento pojem neznámy ide o energiu ukrytú v každej z nás. Niektoré sa v nej cítia viac doma, iné ju využívajú v hektickejších časoch, kedy je potrebné, aby si aj divoká žena obliekla nohavice a pustila sa do práce. V tomto štádiu sa momentálne nachádzam ja. Sú to pre mňa pomerne neznáme vody, pretože mám pocit, že som väčšinu svojho života prežila skôr v ženskom princípe a len tak som plynula. Určite boli obdobia, ako je aj toto, kedy som si žila život aktívnej bojovníčky, ale vtedy som ešte nemala poznanie, že niečo takéto v nás prebýva a ako to pomenovať. Mimochodom nie je len v ženách, ale aj v mužoch. O protipóle, ženskej energii som sa detailnejšie rozpísala v tomto článku: ženský princíp

Vely, gumené vitamíny, suplementy, vitamín

Táto mužská energia v nás je plná aktivity. Je orientovaná na cieľ a veľa plánuje. Skôr ide na veci štruktúrovane než intuitívne. Podnety z vonku prijíma cez logiku, nie pocity.

Mám pocit, že práve túto moju momentálnu stránku skvelo dopĺňajú vitamíny od Vely. Konkrétne tieto s názvom Be Ambitious priam kričia mužským pincípom. Sú vhodné práve pre ženy, ktoré sa nachádzajú v tomto fight móde a potrebujú pomocný zdroj energie. Obsahujú vitamíny B6, B12, vitamín C, D, A, kyselinu listovú a kyselinu pantoténovú. Sú vo forme gumených hviezdičiek s príchuťou lesného ovocia a musím povedať, že je nesmierne ťažké odolať a nezjesť ich všetky naraz. Väčšinou som na suplementy zabúdala, ale tu som sa na ne tešila každé ráno! Na ich stránke nájdete  štyri rôzne kategórie pre štyri oblasti života ženy.

Okrem krásneho obalu, ktorý ma hneď zaujal ma veľmi oslovila ich myšlienka vitamínov tvorené pre ženy a ich potreby v každej oblasti života. Ak nie si na mojom blogu prvýkrát, určite si si všimla, že ja sama sa a zaujímam o témy osobného rastu a poslednú dobu zatiaľ len vo voľnom čase študujem témy ženy, ktoré z času na čas s vami zdieľam.

Na stránke Vely si môžeš vybrať oblasť, ktorá ti momentálne najviac sedí a ak si nevieš vybrať, na tomto odkaze nájdeš krátky kvíz, ktorý ti pomôže nájsť to správne balenie pre teba a ešte k tomu dostaneš 10% zľavu.

Na záver, by ma zaujímalo či aj ty užívaš vitamíny a v akej energií sa momentálne nachádzaš. Len tak si spontánne a intuitívne tancuješ dňami alebo máš presný režim, rutinu, na ktorú nedáš dopustiť?

Vely, gumené vitamíny, suplementy, vitamín
Vely, gumené vitamíny, suplementy, vitamín
Vely, gumené vitamíny, suplementy, vitamín

Komentáre

 1. Beru nějaký multivitamin z lékárny, jinak kromě práce rutinu moc nemám :D

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já užívám pravidelně Omega 3 a vápník, hořčík a zinek. To jsou mé celoroční stálice, ale i tyhle doplňky vypadají dobře. Já jsem spíše zastánce toho, že by se to s vitaminy nemělo až tolik přehánět, ale pokud je to v rozumné míře proč ne. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zrovna jsem publikovala článek o vitamínech jak fungují a proč jsou tak důležité, můžeš mrknout :) Já sama užívám kalciferol 1000UI, Omega 3, Lecitin, Trávicí enzymy, Kys. askorbovou, zinek, hořčík :)
  Nikys
  www.lifebynikys.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tuto značku vitaminů neznám, ale vypadají krásně i chutně, a i balení je mi sympatické. Sama jsem spíše na ženské energii, jsem spíše spontanní a dávám na své pocity, ale ne na sto procent, samozřejmě také plánuji a jedu podle to do listů.
  Vitaminy a jiné doplňky stravy jinak beru a to C, B komplex, chlorellu, koňský kaštan, magnézium a vitamín D. Na jaře pak místo chlorelly nasazuji i kořen pampelišky.

  Jinak ti musím velmi poděkovat za nádherný komentář na blogu, už je to déle, ale hrozně mě dojal a moc mě potěšil, opravdu moc DĚKUJI!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vitamíny užívám taky, ale jen to co je pro mě nejnutnější - vit. D a železo. Občas přidám ještě něco dalšího podle potřeby. Jinak můžu říct, že od porodu se permanentně vezu na vlně ženské energie a je to moc fajn. Dřív se mi to dost střídalo. A obecně tohle téma je mi docela blízké, je zajímavé. :)

  Simple living: Co doopravdy potřebuje miminko

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)